Kierownik działu e-commerce

Poszukujemy ambitnego kierownika e-commerce!

Obowiązki:

  • Aktualizowanie oferty produktowej na platformach sprzedażowych.
  • Praca związana z produktem w bazie danych, platformami własnymi oraz marketplaces.
  • Optymalizacja procesów sprzedaży internetowej.
  • Koordynacja nad pracą podległego zespołu, umiejętność delegowania zadań.
  • Planowanie i opracowywanie strategii rozwoju oraz tworzenie procesów w oparciu  o analizę ryzyka i praktyki rynkowe.
  • Raportowanie działań i wyników.

 Miejsce pracy: Brzeska, Biała Podlaska

Oczekiwania:

  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i analityczne.
  • Umiejętność zarządzania zespołem.
  • Umiejętność szybkiej adaptacji do nowych narzędzi dla rynku e-commerce.
  • Dobra znajomość narzędzi e-commerce (np. Google Analytics, Google Ads).
  • Podstawowa wiedza na temat różnych architektur sprzedaży internatowej oraz najpopularniejszych technologii związanych z działaniem sklepów internetowych.
  • Min, 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze e-commerce (mile widziane doświadczenie w branży Dom i Ogród).
  • Chęć ciągłego samodoskonalenia się i poszerzania horyzontów na temat sprzedaży internetowej.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenia związane z systemem premiowym uzależnione od osiąganych wyników.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Umowa na pełny etat.
  • Długofalową współpracę w luźnej atmosferze – środowisko niekorporacyjne.

Zgłoszenia wraz z CV proszę wysyłać na adres rekrutacja@heljos.info

Śledź nas na Facebooku